Hlídání dětí v Brně

Hlídání dětí (i postižených) v Brně a v okolí Brna zajišťujeme v programech: hodná teta, čupr babička, náhradní taťka. Hlídání dětí zajišťujeme na telefon. Sami si navrhněte, jak má být čas vyplněn – hry, čtení, pomoc s domácími úkoly, doprovod kamkoliv, vyzvednutí z družiny apod. Ceník hlídání dětí.

Hodná teta

Hodné tety jsou většinou studentky pedagogiky. Jsou mladé a hravé, kreativní, plné nápadů, jak vaši ratolest zabavit. Vyhlásily válku nudě. To přesně vaše dítě potřebuje.

Čupr babička

Čupr babičky jsou ženy zralého věku (některé i důchodového) a bohatých zkušeností s dětmi. Mají za sebou dlouhou pedagogickou kariéru a slasti i strasti výchovy vlastních dětí. Poskytnou vašemu miláčkovi shovívavou podporu a láskyplnou náruč. Důležité zvlášť pokud jsou pravé babičky zaneprázdněné nebo daleko. Děti prostě babičky potřebují.

Náhradní taťka

Mnoho statečných žen vychovává své děti samo. Ale ať se snažíte ze všech sil, mužský vzor v rodině nedokážete nahradit. Jak si má váš malý klučina odkoukat vzory mužského chování, když jsou školy plné učitelek, dětských lékařů jako šafránu a zájmovými aktivitami s dětmi se také zabývají většinou ženy. Chcete–li mu dát aspoň trochu šanci, svěřte ho bez obav spolehlivému muži. Mužský princip ve výchově je nenahraditelný. Ale pozor, chlapi jdou na dračku!

Úvodní strana
O nás
Hlídání dětí
Miniškolka
Doučování
Ceník
Logopedie
Půjčovna
Ceník potřeby
Podmínky
Naši partneři
Ke stažení
Kontakt
Facebook
Manduca za 90 Kč
© Ornamentum

Agentura poskytující pedagogickou péči

Agentura poskytující pedagogickou péči

Mgr. Elena Háblová, Jílkova 38, Brno

appp@hlidanibrno.cz

tel. 773 663 449